Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчанка Віра Ребрик не потрапить на Олімпіаду – 2016

31 / 05 / 2016

Спортсменка з Криму Віра Ребрик може не поїхати на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро через небажання Національного олімпійського комітету України надати необхідний дозвіл, повідомляє ТАСС з посиланням на слова віце-президента НОК України Ігоря Гоцула.

«НОК України не розглядав ніяких питань як щодо Віри Ребрик, так і інших спортсменів. Керівним органом НОК прийнято рішення, що з наближенням Олімпійських ігор НОК припиняє розгляд всіх питань з надання дозволів на виступ спортсменів при зміні ними громадянства. Я не думаю, що цей так званий мораторій буде знятий до початку Олімпіади в Ріо», — сказав Гоцул.

Чемпіонка Європи 2012 року в метанні списа Віра Ребрик перейшла зі збірної України в команду Росії в серпні минулого року, після того як російська сторона виплатила Федерації легкої атлетики України компенсацію за спортсменку в розмірі 150 тис дол. Згідно з правилами Міжнародного олімпійського комітету (МОК), для того, щоб Ребрик мала можливість потрапити в заявку збірної РФ на Олімпійські ігри – 2016, необхідна згода НОК України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини