Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчанам знову обмежать постачання елетроенергії

29 / 02 / 2016

У Сімферополі та Євпаторії вводять режим енергозбереження. Подібні заходи міська влада пояснює проведенням підготовчих робіт по підключенню третьої лінії енергомосту. У зв’язку з цим у Cимферополі зупинена робота деяких підприємств, а в Євпаторії зупинено рух трамваїв та робота ліфтів.

«Насосні станції та інші соціально значущі об’єкти будуть переведені на автономні джерела енергопостачання. Підприємству «Кримтролейбус» доручено тимчасово призупинити рух електротранспорту. Установам громадського харчування та промисловим підприємствам, з 0:00 годин 29 лютого по 24 годину 1 березня рекомендовано перейти на автономні джерела енергопостачання», – йдеться у повідомленні прес-служби адміністрації Cимферополя. Крім того прийнято рішення про відключення вуличного освітлення.

В Євпаторії, в зв’язку з цим, протягом трьох днів з 29 лютого по 2 березня електроенергія подаватиметься споживачам в режимі «два через два», повідомляють в Євпаторійській міськраді.

«Відключення буду проводитися вручну 8 мобільними бригадами. Багато що залежить від погоди. У сонячні дні за рахунок додаткової генерації ліміт може бути збільшено», – пояснив директор Євпаторійського філіалу «Крименерго» Микола Лисогор.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини