Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчанам не потрібно буде повідомляти ФМС про наявність другого громадянства

22 / 10 / 2015

Жителям Криму, визнаними російськими громадянами за так званим «Договором між Російською Федерацією і Республікою Крим про возз’єднання», не треба повідомляти органи Федеральної міграційної служби про наявне у них українське громадянство. Про це сьогодні повідомив начальник російського управління ФМС по «Республіці Крим» Петро Ярош, передає «КримІнформ».

«Позиція ФМС Росії така, що жителям Республіки Крим та Севастополя, які на момент визнання їх громадянами Російської Федерації (18 березня 2014) згідно ст. 5 Договору між Російською Федерацією і Республікою Крим мали громадянство України, з 1 січня 2016 року подавати повідомлення в органи ФМС про наявність у них іншого громадянства – громадянства України, не треба», – сказав Ярош.

У ФМС уточнили, що на день визнання жителів Криму громадянами Російської Федерації відповідно до норм Федерального конституційного закону від 21 березня 2014 № 6-ФКЗ (18 березня 2014) вони не набували громадянство України, а були її громадянами.

Таким чином, з 1 січня 2016 року подавати повідомлення про наявність іншого громадянства повинні жителі Криму, які мають або знову придбають громадянство іншої іноземної держави, а також ті, хто придбав громадянство РФ відповідно до вищезгаданого Федерального конституційного закону 6-ФКЗ особою без громадянства, і яка згодом отримала громадянство України.

Раніше повідомлялося, що кримчани, нарівні з іншими росіянами, з 1 січня 2016 року зобов’язані повідомляти в територіальні органи Федеральної міграційної служби про наявність у них другого громадянства.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини