Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Крим повернеться, якщо буде третя світова війна, — Савченко

27 / 05 / 2016

Силова спроба повернути Крим може призвести до третьої світової війни, тому працювати над цією проблемою потрібно у міжнародно-правовій площині та переконуючи кримчан у помилковому рішенні. Про це заявила під час прес-конференції у Палаці “Україна” Надія Савченко, повідомляє «Укрінформ».

«Війною треба було Крим не віддавати. Був певний період, коли нам треба було іти і захищати нашу землю. Ми його пропустили. Чому пропустили? Це теж питання окреме. Ви маєте право про це запитати і мене, бо я була старшим лейтенантом Збройних сил України і я повинна була так само захищати. Я пішла захищати Донбас, тому що не встигла піти у Крим», — сказала вона.

Надія Савченко зауважила, що відчувала у той період, що може розпочатися третя світова війна.

«У мене, на жаль, це погане передчуття ще не закінчилося. Якщо буде третя світова війна, то Крим повернеться. Якщо не війною, то Крим, напевне, повернеться так само якоюсь роботою над міжнародним правом і достукавшись до людей, що вони зробили помилку», — підкреслила вона.

Народний депутат також розповіла, що, просидівши два роки у в’язниці в РФ, була змушена дивитися російське телебачення. Тому на власні очі бачила, як там викривлюють історію.

«Обрізається історія, береться лише та частина, де вигідно. Наприклад, «Крим був з Росією з такого от дня, тому ми повернули історичну справедливість». Згадаймо, з ким він був спочатку, якщо копати глибше. Тому Росія зробила одну страшну річ — вона порушила міжнародне право. Це дало колихання у світі, це розпалює і веде майже до третьої світової, бо люди знову згадали, що таке війна», — наголосила нардеп.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини