Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Крим почнуть блокувати 20-го опівдні

16 / 09 / 2015

Блокада Криму розпочнеться в неділю, 20-го вересня, опівдні. Таку дату анонсував сьогодні народний депутат, глава Меджлісу Рефат Чубаров під час виступу в парламенті, повідомляє QirimInfo. 

«Нами будуть перекриті для вантажівок, які провозять товари, всі три дороги, які ведуть з материка до Криму. У той же час переміщення людей і легкових автомобілів залишиться безперешкодним», – сказав Чубаров.

Нардеп заявив, що акція матиме тривалий характер.

«За цей час у Верховній Раді повинні бути розглянуті законопроекти народних депутатів, які спрямовані на врегулювання питань взаємодії материкової України з окупованим Кримом», – зазначив глава Меджлісу.

Чубаров нагадав вимоги учасників акції: має бути скасований закон про СЕЗ Крим. У той же час вільна економічна зона, за його словами, повинна бути введена на прилеглій до Криму території Херсонської області.

Рефат Чубаров запросив колег по парламенту приєднатися до штабу акції, яка буде розміщена на переправі Чонгар.

Нагадаємо, що про підготовку блокади Криму Рефат Чубаров заявив на початку вересня. Ініціатори акції розглядають її як спосіб тиску на українську та російську владу. Серед вимог до росіян: звільнення українських політв’язнів, припинення переслідувань неугодних кримчан, усунення перешкод для роботи в Криму українських та кримськотатарських ЗМІ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини