Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Краснов знепритомнів під час засідання суду

3 / 03 / 2016

Голова громадянського корпусу «Азов-Крим» Станіслав Краснов знепритомнів під час вручення йому підозри в причетності до тероризму.

Cаму підозру слідчому СБУ не вдалося вручити особисто Краснову, оскільки він втратив свідомість. Про це в коментарі hromadske.tv повідомила його адвокат Оксана Мельник.

«Підозру не можна вважати врученою, оскільки не було дотримано всіх процедур», – підсумувала вона.

Також зауважується, що співробітники СБУ намагалися вручити Краснову нову підозру після того, як судді Шевченківського райсуду Києва пішли до кімнати для нарад приймати рішення щодо обрання запобіжного заходу. Після цього Краснова винесли з приміщення суду і відправили до лікарні.

На офіційній сторінці полку «Азов» повідомляється, що Краснов доставлений у реанімацію без свідомості. «Лікарі прямо зараз борються за його життя. Станіслав не приходить до тями», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора 2 березня Краснова госпіталізували із зали суду за рішенням лікарів. Він був затриманий співробітниками СБУ в ніч на 28 лютого. Сам Краснов заявляє про катування після затримання. СБУ звинувачує Краснова у передачі списків полку «Азов» російській стороні та підготовці вбивства активіста блокади Криму.

Вчора під час брифінгу голова громадянського корпусу «Азов-Крим» відмовився відповідати на питання про те, чи мала місце його поїздка у Білорусь. Нагадаємо СБУ стверджує, що саме на території Білорусі Краснов зустрічався із російським куратором.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини