Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Краснов заявив, що після затримання його кілька годин поспіль катували

29 / 02 / 2016

Голова громадянського корпусу «Азов-Крим» передав через адвоката письмову заяву, у якій розповів деталі свого затримання. Фото заяви Краснова оприлюднено на сторінці народного депутата Ігоря Мосійчука у Facebook.

«Я побачив, що до мене підбігають люди з автоматами. Я зупинився та підняв руки. Люди, що підбігли, почали бити мене прикладами автоматів в голову та ногами по всьому тілу, хоча я не чинив ніякого спротиву. Також вони били мою дівчину Шелест Оксану Костянтинівну, що була зі мною. Після того, як вони приблизно хвилину мене били, вони замотали мені голову скочем, щоб я нічого не бачив та взяли наручники і потягнули в ліс, приблизно за 300 метрів від заправки. Там приблизно 7 годин наді мною знущались та катували, безперервно мене б’ючи», – розповів Краснов.

За його словами правоохоронці під час затримання не пред’являли жодних обвинувачень.

«Казали, що мене вб’ють, що через наш Майдан одні проблеми, що всі добровольці, зокрема, Батальйон «ОУН» – злодії та мародери, не воювали, і всіх потрібно винищити. Після цього мене привезли на вул. Володимирську, де приблизно годину ще катували до приходу адвоката приблизно о 10 годині ранку», – написав у заяві Краснов.

Голова громадянського корпусу «Азов-Крим» припустив, що його затримання «це результат репресій проти добровольців та майданівців».

Нагадаємо, днями СБУ затримала Краснова разом з його дівчиною Оксаною Шелест. Попередньо голову батальйону звинувачують в незаконному зберіганні зброї.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини