Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Красногвардійська група» справи «Хізб ут-Тахрір»: призначено судове засідання по суті щодо кримських татар незаконно обвинувачених РФ у тероризмі

10 / 01 / 2020

«На 9 січня призначено перший судовий процес у Ростові-на-Дону в ПОВС. Попереднє судове засідання вже по суті справи. Повний склад судової колегії та представників держобвинувачення будуть відомі після 9-го січня. Хлопці ще в Криму. Швидше за все братимуть участь по Відео-конференц зв’язку. Адвокати будуть брати участь в процесі з СІЗО Сімферополя», – повідомили QirimInfo активісти ГО «Кримська солідарність».

Нагадаємо, в лютому 2019 року силовики окупантів провели обшуки у будинках та заарештували за підозрою в причетності до релігійної організації «Хізб ут-Тахрір» що безпідставно заборонена в РФ кримських татар, Ескендера Абдулганіева, Арсена Абхаірова і Рустема Емірусеінова, жителів смт. Октябрське Красногвардійського району Криму.

27 грудня 2019 Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону своїм рішенням в котре продовжив термін арешту у відношенні незаконно обвинувачених РФ в тероризмі кримських татар Ескендера Абдулганіеву, Арсена Абхаірову і Рустема Емірусеінову на шість місяців.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини