Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кожен день, проведений в СІЗО, стає для політв'язня Джеміля Гафарова боротьбою за життя, — дружина

19 / 08 / 2020

Про погане самопочуття політв’язень повідомив рідним в останньому листі, повідомляє Роза Гафарова.

«Щоранку до полудня болить ліва частина грудей і не докличешся ні фельдшера, ні лікаря. Лікарі обходи не роблять, а щоб до них потрапити на прийом, то пишеш заяву, і протягом трьох днів тебе викличуть. Та й на самому виклику — міряють тиск і все. Сильно болять ноги, суглоби через наслідки хвороби нирок — подагра. Судоми від коліна до ступні через нирки бувають щодня. Тиск виміряти дуже важко. Фельдшер, якщо прийде через півдня, то міряє у мене в віконці дверей, коли я стою біля дверей», — цитує лист чоловіка Роза Гафарова.

Також вона додала, що кожен день, проведений в ув’язненні, стає для Джеміля Гафарова боротьбою за життя.

«Людині з такими діагнозами важко навіть, перебуваючи на волі. Що ж тоді говорити про людей, які страждають на серйозні захворювання і знаходяться в пенітенціарній системі?», — написала Роза Гафарова.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року в Криму пройшли масові обшуки в будинках кримських татар, після яких 23 затриманим (середовищі яких був і Джеміль Гафаров) було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Окупанти звинуватили Джеміля Гафарова за ч. 2 ст. 205.5 ( «Участь в діяльності терористичної організації»), ст. 278 КК РФ ( «Приготування до насильницького захоплення влади організованою групою за попередньою змовою»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини