Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Костенку відмовили в умовно-достроковому звільненні

14 / 04 / 2016

Кірово-Чепецький районний суд Кіровської області Росії відмовив в умовно-достроковому звільненні кримському політв’язню Олександру Костенку, передає «Крим.Реаліі».

На думку адвоката Костенка Дмитра Сотникова, таке рішення є політичним.

«На підставі постанови суду про УДЗ не має прийматись підставою для відмови в УДО факт невизнання ув’язненим своєї провини, і також не може враховуватися наявність стягнень як до факту, повинен враховуватися характер порушення. Привітався або не привітався зі співробітником, навіть якщо було порушення, то воно не може ніяк вплинути на УДЗ, проте суд визнав, що факт невизнання провини і факт приміщення в ШІЗО мають значення», — вважає адвокат.

Також Сотников має намір подати апеляцію по даному рішенню.

«Ми плануємо оскаржити рішення. Подавати наступне УДО можна через шість місяців, але у нас є ще такий вид клопотання як заміна покарання на більш м’яке. У нашому випадку це можливо, оскільки у нашій статті передбачається ще штраф та виправні роботи», — сказав Сотников.

Нагадаємо, напередодні розгляду справи про умовно-дострокове звільнення Євромайданівця Олександра Костенка, засудженого кримським «судом» до 3,5 років позбавлення волі, помістили в штрафний ізолятор (ШІЗО).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини