Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кордон з Кримом охоронятимуть шерифи – колишні учасники АТО

19 / 08 / 2016

Новий контингент громадських шерифів – близько 150 чоловік, колишніх учасників антитерористичної операції – вже у вересні вийде на охорону громадського порядку у прикордонних з Кримом районах області. Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу розповів директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

“Вони вийдуть на патрулювання вже у вересні. Я думаю, що у першій декаді вересня. Планується десь 150 чоловік”, – розповів Єрашов.

За його словами, патрулювання новий контингент шерифів розпочне одночасно у всіх трьох прикордонних з Кримом районах – Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському.

Нагадаємо, на Херсонщині у травні 2015 року на засіданні Ради оборони регіону було презентовано обласний соціальний проект “Шерифи”. В рамках проекту 63 колишні учасники антитерористичної операції вже отримали оплачувану роботу громадських шерифів, і разом з поліцією охороняють зараз правопорядок у населених пунктах області. Проект реалізується спільно з обласним центром зайнятості, облдержадміністрацією та Головним управлінням Національної поліції в області.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини