Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Координатори КримSOS відвідали 80 місць компактного поселення вимушених переселенців

1 / 07 / 2022

За червень регіональні координатори КримSOS провели моніторингові візити до 80 місць компактного поселення (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко

“Координатори КримSOS провели 77 моніторингових візитів – вони відвідали МКП у 11 регіонах України. Лише за останній тиждень було 23 моніторингові візити. Ці візити дозволяють провести моніторинг ситуації та вивчити умови, в яких зараз перебувають вимушені переселенці”, – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Найбільшу кількість візитів провели у Івано-Франківській області – в 13 МКП. Ще в двох областях: Черкаській та Чернівецькій координатори відвідали 18 місць (по 9 в кожній області) проживання вимушених переселенців.

Нагадуємо, що моніторингові візити – це один з інструментів, що використовують в своїй роботі 11 регіональних координаторів КримSOS. Ініціатива діє в рамках проєкту КримSOS “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН). 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини