Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Координатори КримSOS провели 265 візитів до місць компактного перебування вимушених переселенців

31 / 08 / 2022

Регіональні координатори КримSOS впровели 265 моніторингових візитів до місць компактного перебування (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«З червня регіональні координатори КримSOS провели 265 моніторингових візитів. Лише за останній тиждень було здійснено 12 моніторингових візитів до 8 МКП у 9 областях України», — розповів Денис Савченко.

Загалом регіональні координатори відвідали 246 місць компактного перебування вимушених переселенців у 14 областях України. З них найбільше у західних регіонах — 150 МКП. Візити спрямовані на вивчення умов та потреб проживання, а також фіксації випадків гендерно обумовленого насилля серед вимушених переселенців у місцях компактного перебування.

Візити проходять щотижня у Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській, Львівській, Сумській, Полтавській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій, Житомирській, Волинській, Київській та Вінницькій областях. На ці регіони поширюється проєкт КримSOS «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Раніше Денис Савченко розповідав, що в межах ініціативи КримSOS та УВКБ ООН внутрішньо переміщеним особам в Івано-Франківській області доставили товарів на суму в 411 910 гривень. Для шести МКП у Івано-Франківській області КримSOS закупив техніку для створення комфортних умов проживання вимушених переселенців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини