Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Координатори КримSOS провели 104 візити до місць компактного проживання вимушених переселенців

8 / 07 / 2022

З червня регіональні координатори КримSOS провели 104 моніторингові візити до місць компактного проживання (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко

“За п’ять тижнів регіональні координатори КримSOS провели 104 моніторингових візити до 114 місць, де тимчасово проживають вимушені переселенці. Ці візити спрямовані на виявлення і оцінку потреб, щоб більш ефективно допомогти людям”,  – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Моніторингові візити відбулись у 14 областях України, де діє проєкт КримSOS “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

“На основі зібраної інформації щодо ситуації будуть напрацьовані системні рішення подолання викликів, з якими зіштовхуються вимушені переселенці. Дані моніторингів вже передали до державних органів та партнерських міжнародних організацій”, –  додав Денис Савченко. 

Нагадуємо, що моніторингові візити до МКП є одним з інструментів, що використовують в своїй роботі 14 регіональних координаторів КримSOS. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини