Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Контакти радників з питань переселенців

25 / 07 / 2017

У вересні 27 обраних радників разом із Міністерством соціальної політики, органами місцевої влади розпочали роботу з вирішення проблемних питань переселенців. Радники працюють на різних рівнях: 2 – на центральному, 25 – на рівні департаментів і районів.

Радники на регіональному рівні допомагають у налагодженні комунікації між переселенцями і Міністерством соціальної політики, швидкому обміну інформацією з питань, що стосуються соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, а також вирішення виявлених проблем. Радники призначені шляхом відкритого конкурсу резюме з числа громадських діячів, які займаються внутрішньо переміщеними особами, та осіб, які мають досвід роботи у сфері соціального захисту.

Радники покликані стати «містком» між переселенцями і Міністерством соціальної політики, забезпечити швидкий обмін інформацією щодо проблем переселенців і шляхів їх вирішення.

Щоб завантажити інформаційний лист з контактами радників, натисніть ТУТ

 

Програма радників з питань вимушених переселенців започаткована Міністерством соціальної політики України, громадською ініціативою КримSOS і Міжнародною організацією Stabilization Support Services за підтримки Уряду Великої Британії. Програма покликана вирішувати ключові питання внутрішніх переселенців та інших незахищених спільнот у населених пунктах України. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини