Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Конституційний суд РФ розгляне скаргу на незаконну націоналізацію в Криму

19 / 06 / 2017

Конституційний суд РФ розгляне поправку до кримського закон (прийнятий в 2015 році) про особливості регулювання майнових і земельних відносин. Відповідно до цієї поправки права на активи, землю і нерухомість колишніх правовласників припиняються після анексії півострова.

Скаргу в суд на незаконне вилучення власності, подало ТОВ «Дайвінг-центр “Соляріус”», повідомляє Комерсант. Відповідно до цієї скарзі, в 2010 році «Соляріус» придбав у ТОВ «Чорноморський пляж» раніше приватизовані Мінобороною України об’єкти центрального військового санаторію «Ялтинський».

У 2015 році ця нерухомість була поставлена ??на кадастровий облік і право власності заявника було зареєстровано. Однак за кілька місяців до цього Держрада Криму прийняла поправку до постанови «Про питання управління власністю Республіки Крим». Відповідно до цієї поправки в тому числі власність «Соляріус» переходила Криму.

У скарзі наголошується, що зараз в кримських судах розглядається близько 85 аналогічних справ. Рік тому Конституційний суд відмовився розглядати скаргу ПАТ «Кримхліб» на той же закон. Тоді на підставі цього закону у підприємців було вилучено без суду і компенсацій близько 250 об’єктів нерухомості.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини