Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Константинов: «влада» Криму готова судитися з Україною за відібрані компанії

22 / 06 / 2016

Кримські окупанти пообіцяли судитися за “націоналізовану” в України “Феодосійську суднобудівну компанію “Море”. Про це заявив самопроголошений спікер “парламенту” Криму Володимир Константинов, пише ТАСС.

“Будь-який позов – це боротьба. Безумовно, в судах потрібно боротися, доводити свою правоту. Ми прийняли ті рішення, готові за них відповідати, будемо судитися”, – наголосив він.

За словами Константинова, “націоналізація” була “вимушеним заходом”.

“У нас були обмежені терміни і обмежений перелік тих підприємств і майна, які були “націоналізовані” в тій екстремальній ситуації, в якій ми перебували в 2014 році”, – додав він.

Так він прокоментував позов, поданий до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), про порушення прав, що мали місце у результаті захоплення “Феодосійської суднобудівної компанії” Море “(ФСК “Море”, до “націоналізації” ВАТ, нині – ФГУП). Щодо подання скарги до ЄСПЛ повідомила напередодні українська юридична компанія “Ільяшев і Партнери”, яка супроводжує позов.

“Державна Рада Криму в 2014 році перевела все рухоме і нерухоме майно ФСК “Море”, розміщене на території півострова, у свою власність. Пізніше розпорядженням голови Уряду РФ ФСК “Море” була передана в російську федеральну власність”, – йдеться на сайті юркомпанії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини