Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Константинов: розпродати всі державні пансіонати і санаторії Криму – «шикарна ідея»

5 / 05 / 2016

Так званий «Голова Державної ради» Криму Володимир Константинов вважає «шикарною» ідею приватизації всіх державних пансіонатів і санаторіїв і пропонує за п’ять років продати їх за «необтяжливими» цінами. Про це повідомляють «Новини Криму».

За словами так званого «спікера», «шикарна» ідея – приватизувати всі державні пансіонати і здравниці – прозвучала на нещодавньому економічному форумі в Ялті.

«Ну, не справа держави цим займатися, не властиво їй, буде неефективно. Навіть якщо вони не будуть збитковими – це не показник. Під державою там або кухня буде погана, або сервіс», – зазначив Константинов.

На думку «спікера», пансіонати і санаторії не зачіпають ті інтереси кримчан, які необхідно відстоювати державі, як, наприклад, було у випадку з «Крименерго», приватизованим під час перебування Криму в складі України олігархом Рінатом Ахметовим.

При цьому «вхідний квиток» для потенційних покупців, на думку так званого “голови Держради”, повинен бути мінімальним – лише зобов’язання.

«Треба вибудувати систему і всі за п’ять років розпродати. Купуєте пансіонат? Добре, ви платите за оренду землі, виплачуєте податки, гарантуєте зарплату співробітникам і інвестиції, показуєте проект розвитку – ось і весь готовий інвестпроект, – запропонував Константинов. – Але ні в якому разі не можна робити його обтяжливим для покупця. Я категоричний противник вимагати з інвесторів великі кошти на викуп, тому що я дуже добре знаю математику цього бізнесу».

Раніше російський “голова парламентського комітету з санаторно-курортного комплексу і туризму” Криму Олексій Черняк заявив, що кожен четвертий з 116 націоналізованих об’єктів санаторно-курортного і туристичного комплексу Криму працює неефективно або не працює зовсім. Тому такі об’єкти, що перейшли у власність республіки, він запропонував передавати в оренду за символічну плату – 1 рубль.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини