Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Константинов обурений мовленням українського телебачення в Криму

4 / 08 / 2016

Голова «парламенту» Криму Володимир Константинов стверджує, що в Білогірському районі півострова транслюють українські телеканали. У зв’язку з цим кримський спікер поскаржився на бездіяльність місцевих чиновників.

«Окремо стоять питання надання якісного зв’язку і трансляції російських телеканалів: як виявилося, поганий сигнал мобільного зв’язку і з незрозумілих причин йде мовлення виключно українського ТБ. Обов’язково розберуся з цими питаннями. Чому місцеве керівництво залишалося байдужим досі – для мене питання», – написав Константинов у Facebook.

Напередодні керівник Російської телевізійної і радіомовної мережі Андрій Романченко заявив, що до кінця 2018 року в Криму транслюватимуть 20 російських телеканалів.

Днями повідомлялось, що на території Криму частково заблокований доступ до сайту «Крим.Реаліі». Проблеми із доступом до інтернет-порталу почалися увечері 1 серпня.

Нагадаємо, «прокуратура» Криму в 2016 році ініціювала обмеження доступу до 60 інтернет-ресурсів. За повідомленням відомства, ресурси містили «екстремістський контент».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини