Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Константинов назвав проект Крим.Реаліі ворожим Росії

20 / 04 / 2016

Спікер «парламенту» Криму Володимир Константинов назвав проект Крим.Реаліі ворожим Росії і порівняв з німецькою газетою часів ВВВ, передають слова «спікера» РІА Крим

«Відверто кажучи, я не читаю цей сайт. Але, люди, які там працюють, може, ви їх не знаєте, а я добре знаю. Це наші вороги, тому читати про те, що вони пишуть… Уявіть собі, що під час Великої Вітчизняної війни бійці Червоної армії читають німецьку газету. Я б так приблизно охарактеризував. Вони вороги Росії і вороги Криму», — заявив Константинов.

Також він звинуватив інтернет-видання в тому, що воно фінансується західними спецслужбами. 

«Щоб вони не писали — мета у них одна, зробити нам боляче, зробити нам погано і нічого спільного зі свободою слова це не має взагалі. Ніякої там свободи немає, там йде одна брехня і оплачується все західними спецслужбами з однією метою – зробити Росії погано. Тому, щоб ми не зробили, для них все буде погано, будуть шукати якусь гидоту», — підкреслив Константинов. 

Нагадаємо, вчора «прокурор» Криму Наталія Поклонська повідомила, що російська прокуратура готує матеріали для повного блокування інтернет-видання «Крим.Реаліі». Також був проведений обшук у кримського журналіста Миколи Семени, його допитали в ФСБ і відпустили під підписку про невиїзд.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини