Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Константинов доручив звільнити керівництво адміністрацій, які допустили зрив сезону

1 / 07 / 2016

Голова російського “парламенту” Криму Володимир Константинов доручив “міністру” курортів і туризму Криму Сергію Стрельбицькому підготувати список голів місцевих адміністрацій, які допустили зрив сезону, повідомляє прес-служба “відомства”.

«Міністру необхідно підготувати список прізвищ голів муніципалітетів, що зірвали підготовку до курортного сезону, для прийняття відповідних кадрових рішень. Термін для наведення порядку на пляжах — два тижні. Відпочиваючі і туристи повинні запам’ятати чистий доглянутий Крим, а не гори сміття на прибережних територіях», — заявив Константинов 30 червня на виїзному засіданні “комітету” із санаторно-курортного комплексу і туризму.

На засіданні стан кримських пляжів було визнано незадовільним. Він додав, що в разі ігнорування його доручень «будуть прийняті жорсткі заходи аж до кадрових перестановок».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини