Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кому і як допомагав КримSOS у січні

18 / 02 / 2016

У січні КримSOS надав допомогу 424 сім’ям. Також посилки з гуманітарною допомогою були відправлені в такі міста: Дніпропетровськ, Турка (Львівська обл.), Краматорськ і Святогірськ (Донецька обл.). Найчастіше переселенці зверталися за допомогою по медикаменти.

Чим допомогли
За минулий місяць сім’ї переселенців отримали побутову хімію, засоби гігієни, дитячі речі, одяг, посуд, постільну білизну, іграшки, дитяче харчування, медикаменти для дітей.

“Вітаю! Сьогодні отримала від вас гуманітарну допомогу, і не знаю, як вам висловити свою вдячність. Ви нам дуже допомогли! Тепер зима нам не страшна своїми морозами, ви нас зігріли своєю турботою. Дякую всій вашій команді за надану допомогу нам і всім кому ви допомагаєте. Світ не без добрих людей. Всього вам найкращого, добра і миру, міцного здоров’я! “
Валерія, Первомайськ

 Ми дякуємо

Від усієї команди КримSOS висловлюємо подяку благодійному фонду «Хайтарма» (Львів) і компанії Cargill. А також окрема вдячність Василю, Володимиру і Зінаїді з Херсона за надане дитяче харчування для малюків.

Спасибі всім, хто допомагав, і продовжує підтримувати нашу ініціативу!

Гостра потреба

На сьогоднішній день переселенці гостро потребують медикаментів, побутової хімії, підгузниках, товари для дітей. Також необхідні продукти харчування, меблі, побутова техніка, житло.

Якщо Ви можете чимось допомогти, телефонуйте в офіс КримSOS за телефонами: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55.

Нагадуємо, що надання гуманітарної допомоги є одним з напрямків роботи КримSOS. Прийом заявок на отримання допомоги здійснюється через онлайн-форми. За весь період існування організація отримала тисячі заявок, тому швидкість їх обробки займає, як правило, від трьох місяців. Зараз нові заявки приймаються тільки від новоприбулих сімей (тих, що переселилися менше 50 днів тому).

Зверніть увагу, що гуманітарна допомога в КримSOS надається вразливим категоріям сімей зі сходу і Криму і лише один раз:

  • сім’ям з трьома і більше дітьми;
  • особам з особливими потребами, інвалідністю або хронічними захворюваннями;
  • одиноким батькам;
  • неповнолітнім без супроводу та одиноким літнім людям;
  • людям, які терміново потребують медичної допомоги;
  • новоприбулим сім’ям / особам (протягом перших 50 днів після виїзду);
  • сім’ям / особам в критичному фінансовому становищі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини