Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Коментар адвоката Едема Семедляєва про зміну запобіжного заходу Асанову і Дегерменджі

10 / 04 / 2017

Рішення суду про зміну запобіжного заходу Алі Асанову і Мустафі Дегерменджі на домашній арешт стало «маленьким шоком» для сторони захисту. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Едем Семедляєв.

«Я і адвокат Солодков подали клопотання про зміну запобіжного заходу нашим підзахисним. На наше здивування прокуратура підтримала нас. Прокурор заявив, що хлопці дійсно вже знаходяться тривалий час в СІЗО і в зв’язку з тим, що буде змінено обвинувальний висновок у бік пом’якшення вважають, що було б нормальним, якби запобіжний захід обрали у вигляді домашнього арешту», – повідомив Семедляєв.

Адвокат заявив, що сторона захисту не очікувала подібної реакції прокурора і до рішення суду не «мала ілюзій» з приводу зміни запобіжного заходу.

«Суддя пішов до дорадчої кімнати, не було його близько 4-5 годин. Я представляю в якому стані перебували родичі. Після того як суддя вийшов і оголосив своє рішення, де було сказано про зміну запобіжного заходу на домашній арешт, звичайно це був шквал емоцій, як і у хлопців, які перебували за гратами, так і у всіх родичів. Я думаю цей настрій відіб’ється на всьому кримськотатарському народі», – додав адвокат.

Едем Семедляєв додав, що на кожне судове засідання Асанова і Дегерменджі буде доставляти спеціальна служба.

Нагадаємо, 6 квітня Алі Асанову і Мустафі Дегерменджі змінили запобіжний захід на домашній арешт.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини