Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кольченко подав клопотання з повторним проханням допустити до нього українського консула

16 / 05 / 2017

Український політв’язень Олександр Кольченко подав нове клопотання з повторним проханням пустити до нього українського консула. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката Кольченка Світлану Сидоркіну.

«Він сказав, що отримав від МЗС листа, що до нього не допускають консула України. Тому він говорив про те, що консул просив його повторно написати клопотання з приводу того, щоб його допустили. У перерві між травневими святами він таке клопотання подав і тепер чекає нових результатів розгляду», – розповіла адвокат.

Світлана Сидоркіна зазначила, що Кольченко почувається в колонії «нормально».

«У нього ніяких претензій немає. До нього недавно мама приїжджала – була у нього на побаченні. Я з ним розмовляла, і він дуже задоволений тим, що мама приїхала, він дізнався всі новини про те, що відбувається в Криму, про друзів. Жодних у нього конфліктів ні з «контингентом», ні з адміністрацією немає. Почувається нормально», – додала Сидоркіна.

Олександра Кольченка засудили до 10 років колонії суворого режиму. Кольченко своєї провини не визнає. Правозахисні організації вважають звинувачення необґрунтованими й політично мотивованими.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини