Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кольченко домагається зустрічі з українським консулом

14 / 07 / 2017

Олександр Кольченко продовжує домагатися зустрічі з українським консулом, незважаючи на відмови російської сторони. Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на адвоката ув’язненого Світлану Сідокіну.

«Він неодноразово подавав заяви, йому відмовляли на підставі того, що він є громадянином Російської Федерації. Він хоче з’ясувати питання щодо можливості його обміну, чи обговорюється це питання або стоїть, і що робить консул в цьому відношенні», – розповіла адвокат.

За словами адвоката, у Кольченка немає нарікань на умови утримання в колонії.

«Саша нудьгує і дуже хотів би побачити когось зі своїх знайомих. Мама до нього на побачення приїжджає, може бачитися з адвокатами. Він уже закінчив навчання за фахом «токар-червонодеревець», і з вересня там починають нові курси, хоче піти ще спеціальність отримати. Читає книги, по можливості повідомлення ЗМІ, але в основному інформація йде від телебачення», – додала Сидоркина.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Північнокавказький окружний військовий суд Росії засудив Олега Сенцова, українського кінорежисера з Сімферополя, до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за звинуваченням у причетності до тероризму. Олександра Кольченка засудили до 10 років колонії суворого режиму.

Кольченко, як і Сенцов, своєї провини не визнає. Правозахисні організації вважають звинувачення необґрунтованими й політично мотивованими.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини