Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Клиха етапують з Грозного до СІЗО Челябінська

10 / 01 / 2017

Українського політв’язня Станіслава Клиха етапують з Грозного до СІЗО Челябінська. Про це в коментарі «Громадському» повідомив адвокат Ілья Новіков.

«Клиха етапують до Челябінська, де він тимчасово утримуватиметься в СІЗО», – сказав він.

За словами захисника, наразі невідомо чи відправлять Клиха відбувати 20-річне ув’язнення до челябінської колонії чи переведуть в інше місце.

«Ми триматимемо це питання на контролі і будемо намагатись якнайшвидше дізнатись чи лишиться Клих у Челябінську», – додав адвокат.

У колонії під Челябінськом також відбуває покарання ще один український політв’язень Олександр Кольченко, якого засудили до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 26 травня суд Чечні засудив Миколу Карпюка до 22,5 років ув’язнення, а Станіслава Клиха до 20 років. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-95 роках. Водночас, стороною обвинувачення не було надано жодних доказів того, що Клих і Карпюк перебували у Чечні у цей період.

У червні у Грозному проти Клиха розпочалося слідство у справі про неповагу до суду. Згодом Суд Чечні додав Клиху місяць до 20 років колонії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини