Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Клуб «Між нами дівчатками» у КримSOS набирає обертів: розклад на листопад

4 / 11 / 2016

Виводити візерунки хною вчила Анна Сидоряка. Вона з родиною переїхала з Донецька кілька років тому. На одному зі свят в Києві їй вперше намалювали Мехеді. З того моменту й почалася її любов до цього мистецтва.

«Навіть в стародавньому Єгипті знатні дами прикрашали своє тіло та нігті малюнком із хни, використовували для фарбування долонь та стоп фараонів. На Сході, Азії та в Африці популярне Мехеді. У сучасній Індії наречену напередодні весілля прикрашають візерунками із хни. У них це як дівич-вечір у нас», – розповідає Анна.

 [gallery-15712]

Найменшій учасниці Олесі 4 рочки. Вона вмовила маму намалювати їй невеликий візерунок на внутрішній частині руки, там, де «вихователька в садочку не побачить».

У жовтні КримSOS запустив простір для творчості й натхнення жінок – неформальний клуб «Між нами дівчатками». Зустрічі проходять щосуботи в приміщенні культурного простору Autonomous (Кримський Будинок).

Для участі необхідна попередня реєстрація на кожну із зустрічей окремо. Реєструйтеся з середи до п’ятниці тут або шукайте анкету на facebook сторінці КримSOS або групі клубу.

Після отримання необхідної кількості заявок до зазначеного терміну, реєстрація буде завершена.

Плануйте свій графік відвідування клубу на листопад *:

5 листопада, 12:00-14:00 – Рукоділля: основи в’язання. Про основи цього прикладного виду творчості розповість Анна Трофіменко, соціальний працівник КримSOS. Зокрема, на занятті Ви дізнаєтесь більше про  походження в’язання, його різновиди та використовувані матеріали.

Закріпити отримані знання Ви зможете, почавши на занятті в’язання теплих капців для мешканців Хоспісу літніх людей (у с. Перемога, Броварського району), де проживає близько 30-ти бабусь та дідусів з Донбасу та Криму.

5 листопада, 14:00-16:00 – Арт-терапія з Ольгою Коробановою

12 листопада, 12:00-14:00Новинки та тенденції в макіяжі. Євгенія Фатєєва розповість, що нового вигадали в індустрії краси та як зробити модний макіяж.

19 листопада, 12:00-14:00 тренінг «Втіль свою мрію в життя». Психолог-консультант, тренер Ірина Костенко проведе з учасниками практику з опрацюванням навичок для втілення в життя задумів та бажань. Учасниці навчаться краще розуміти себе та свої потреби..

26 листопада, 12:00-14:00 Теорія поколінь. Досвічений педагог Наталя Ніколенко розповість, чим відрізняється психологія тасвітосприйняття людей різного віку та як же нам порозумітись. Будемо разом шукати підтвердження теорії у прикладах з життя. Повірте, це дуже цікаво!

Ваші пропозиції та ідеї для клубу  «Між нами дівчатками» будемо раді прочитати в листі на електронній скриньці: anna@krymsos.com.

* програма може бути змінена 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини