Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кінцеву вартість Керченського мосту оцінили в 227,9 мільярда рублів

8 / 07 / 2016

Загальна вартість Керченського мосту, який з’єднає Крим і Росію, становить 227,9 мільярда рублів, що майже на 380 млн рублів менше, ніж гранична вартість реалізації проекту, затверджена в січні 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань» Федерального дорожнього агентства, яке є замовником будівництва.

У підсумкову вартість входять витрати підрядника проекту ТОВ «Стройгазмонтаж» і витрати замовника будівництва ФКУ упрдор «Тамань» Федерального дорожнього агентства.

Загальна ціна державного контракту на проектування та будівництво мосту через Керченську протоку затверджена в розмірі близько 223 млн рублів. Відповідну додаткову угоду до контракту підписано між ФКУ упрдор «Тамань», виступаючим замовником за проектом від імені Російської Федерації, і ТОВ «Стройгазмонтаж», визначеним єдиним виконавцем робіт.

Крім того, реалізація проекту передбачає витрати в розмірі 4,78 млрд рублів у цінах відповідних років. У суму входять витрати на будівельний контроль, авторський нагляд, викуп земельних ділянок і оформлення в постійне користування, непередбачені витрати.

Вибір редакції

Ще Новини