Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Керченський міст будуватимуть студенти

8 / 07 / 2016

Студентські будзагони з шести провідних профільних вузів Росії прибули для участі у будівництві моста через Керченську протоку і автодорожніх підходів до нього, повідомляють “РИА Новости”.

Старт трудовому семестру дав міністр транспорту РФ Максим Соколов. До складу будзагонів увійшли 87 студентів з університетів Москви, Санкт-Петербурга, Сочі, Тюмені і Іркутська. Їх чекає п’ятиденний робочий тиждень з восьмигодинним робочим днем, безкоштовне проживання та триразове харчування. Оплата праці в залежності від типу виконуваних робіт складе від 150 рублів на годину.

“Сьогодні на березі Керченської протоки ми відкриваємо студентський сезон – третій трудовий семестр”, – сказав Соколов.

На вихідних організована культурно-освітня програма, що включає зустрічі з керівниками проекту будівництва моста через Керченську протоку, тренінги та екскурсії.

“Студенти виконують не найскладніші, безумовно, не небезпечні роботи на майданчиках будівництва моста. Деяких ми направили у виробничо-технічні відділи. Хлопцям, звичайно, пощастило. У них з’явилася можливість познайомитися зі справжніми професіоналами у вітчизняному мостобудуванні”, — сказав директор з будівництва транспортного переходу через Керченську протоку компанії “Стройгазмонтаж” Леонід Риженькін.

Практика студентів триватиме два місяці – до 31 серпня.

У свою чергу командир студентського загону Артем Русин наголосив, що для хлопців велика честь брати участь у будівництві.

“Це унікальний проект. Немає жодного моста у світі, де на таку глибину занурюють палі. Звичайно, хочеться побачити все своїми очима. Адже уявити 94-метрову палю, яка стоїть вертикально, практично неможливо”, – сказав Русин.

Вибір редакції

Ще Новини