Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Керченські стрілочники поскаржилися Путіну на Ахметова

26 / 08 / 2015

Робітники Керченського стрілочного заводу опублікували відкритий лист до президента РФ. В ньому вони вимагають підвищення заробітної плати до обсягу прожиткового мінімуму, встановленого в Криму в розмірі 8 901 рублів (близько 2900 гривень).

19 серпня проводився попереджувальний одногодинний страйк, але переговори з представником власника виявилися безрезультатними. У підсумку працівники вирішили почати 27 серпня безстроковий страйк і звернулися за допомогою до президента РФ.

У листі крім скарг на низьку заробітну плату і відсутність замовлень є прохання про «зміну українського власника підприємства». Не виключено, що даний конфлікт буде використаний для «націоналізації» підприємства окупаційною владою.

Конфлікт між власником заводу і робочими триває давно. У червні 2014 роки вже був страйк, і вимоги про підвищення зарплат були частково виконані. Але в цілому після окупації Криму завод втратив ринки збуту в Україні, і простоював без замовлень. Останні 7 місяців підприємство працювало за графіком скороченого робочого тижня, близько третини працівників звільнилося.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини