Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Керченські лікарі вимагають дотримання трудового законодавства

29 / 06 / 2016

Колектив ЛОР-відділення Керченської міської лікарні №3 вимагає у кримській прокуратурі перевірити дотримання Трудового кодексу РФ у сфері оплати праці, повідомляють Новини Криму

«Доплата за виконання обов’язків тимчасово відсутнього у відпустці співробітника не проводиться, в той час як обсяг роботи співробітника, який перебуває у відпустці, розподіляється адміністрацією в примусовому порядку, без узгодження з медичним працівником. У свою чергу матеріально відповідальна особа, старша медсестра ЛОР-відділення, пояснила свою відмову приймати заяву про доплату за переробку тим, що «нібито у лікарні немає грошей» і тим, що доплата не передбачена. В результаті таких неправомірних дій санітарки і медсестри не отримували законну доплату з 2002 року», — йдеться в тексті заяви. 

За словами лікаря відділення Ігоря Флігінскіх, його зарплата складає всього 17 тис. рублів (близько 6000 гривень). 

«Я лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, виконую роботу на півтори ставки, а отримую менше, ніж заробляє старша медсестра. Завідувач відділенням отримує 44 тис. рублів, хоча у нього такий же стаж, як у мене, і така ж категорія», — розповів лікар. 

Як сказали інші працівники відділення, зарплата медсестри в середньому становить 17 тис. рублів, а санітарка отримує всього 9 тис.
У зв’язку з цим медики просять провести прокурорську перевірку витрачання бюджетних коштів у відділенні.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини