Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кожен з нашого народу дає по 10 рублів, так ми збираємо гроші на штрафи, – адвокат

5 / 04 / 2022

 4 квітня 2022 року у підконтрольному РФ Верховному суді Криму пройшли два судові процеси у адміністративних справах, де розглядалися апеляційні скарги захисників Азіза Азізова та Решата Яг’яєва. Намагалися оскаржити ухвалу Бахчисарайського районного суду про адміністративне правопорушення, передбачене ст.  20.2.2 ч.1 КоАП РФ, повідомляє “Кримська солідарність”.

“Ми не мали особливих ілюзій, рішення Бахчисарайського районного суду залишили в силі. Людина “обов’язково винна”, якщо вже потрапила до поліцейської дільниці або суду”, – зазначає адвокат Рустем Камільов.

Решата Яг’яєв має заплатити 10 тис рублів (3,5 тис грн). Адвокат розповів, що ці гроші збирає кримськотатарський народ – кожен дає по 10 рублів.

Нагадаємо, що 18 лютого в підконтрольному РФ Бахчисарайському районному суді розглядали справу делегата Курултаю кримськотатарського народу Едема Дудакова.  Біля будівлі російські силовики затримали 15 кримських татар і на 12 людей залишили в поліції до суду.

Азіза Азізова, який був присутній у суду як кореспондент «Кримської солідарності», затримали на 7 днів, а Решату Яг’яєву – виписали штраф на 10 тис. рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини