Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Каральна психіатрія та незаконне переміщення до Ростова: причини переносу «судового» засідання щодо оскарження терміну арешту політв'язнів Аріфмємєтова та Сейтабдієва

13 / 12 / 2019

«Сьогодні (13 грудня, – ред.) Мало відбутися оскарження чергового продовження терміну утримання під вартою відносно Османа Аріфмємєтова та Сейтвелі Сейтабдієва. Судове засідання не відбулося та було перенесено. Осман Аріфмємєтов знаходиться на стаціонарі лікарні Сімферополя, по відношенні до нього була призначена комплексна психолого-психіатрична стаціонарна експертиза, незважаючи на те, що він заперечував проти цього – фактично, каральна психіатрія. У зв’язку з чим не був присутній на засіданні», – сказав адвокат Олексій Ладин в коментарі для QirimInfo.

Сейтвелі Сейтабдіева, за рішенням слідчого, було направлено до СІЗО м. Ростов-на-Дону, але він ще не прибув туди:

«З СІЗО Сімферополя він відбув, а до СІЗО Ростова ще не прибув. Мало відбутися засідання по ВКС (відео-конференц зв’язку – ред.). Як сказав суддя – будуть шукати, якщо він не прибуде до Ростова, то будуть шукати в Краснодарі», – сказав адвокат.

За його словами, наступне засідання щодо розгляду скарги на продовження терміну арешту політв’язнів відбудеться «імовірно 19 грудня о 14:00».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини