Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Канада ввела санкції проти кримських “депутатів” Держдуми і членів “уряду”

29 / 11 / 2016

Канада внесла в санкційні списки ще 15 осіб, серед яких депутати Держдуми РФ від Криму і “міністри” російського уряду півострова, повідомила вчора прес-служба канадського МЗС.

У список увійшли 6 депутатів, обраних від Криму, а також керівники “міністерств” російського уряду Криму. Серед них “міністр” внутрішньої інформації Дмитро Полонський, “міністр” юстиції Олег Шаповалов, голова “Мінмайна” Анна Анюхина, “міністр” фінансів Ірина Ківік і інші. У їх відношенні вводиться заморозка активів і заборону на проведення операцій.

“Ці санкції введені у відповідь на вибори в Державну Думу Росії, людей, які проживають на території Криму. Канада не підтримує законність або результат цих виборів, проведених на окупованому Кримському півострові, так як вона ніколи не визнає незаконну анексію Росією Української Автономної Республіки Крим та міста Севастополя”, — заявили в канадському міністерстві.

У заяві наголошується, що санкції необхідні “для підтримки необхідного тиску на Росію, вони будуть діяти до тих пір, поки Російська Федерація повністю не буде дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань щодо України”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини