Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Канада допоможе Україні повернути Крим

17 / 03 / 2016

Міністр закордонних справ Канади Стефан Діон заявив, що Канада буде підтримувати Україну в боротьбі за повернення Криму.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, Діон розраховує разом з міжнародними партнерами тиснути на Росію для повернення півострова до складу України.

«Канада разом з міжнародними партнерами підтримує Україну. Ми будемо продовжувати разом з партнерами тиснути на Росію, щоб змусити її дотримуватися міжнародних зобов’язань щодо поваги до прав людини і українського суверенітету, і територіальної цілісності», — сказав голова МЗС.

Також Стефан Діон заявив про масові порушення прав людини в Криму.

«Російська окупація і агресія призвели до порушень прав людини, в тому числі до незаконного захоплення власності, утисків і обмежень свободи слова і зібрань. Самопроголошена «влада» використовує силу і залякування, щоб створити атмосферу нетерпимості, коли жителі, які висловлюють погляди, що суперечать російським, стикаються з дискримінацією і переслідуванням», — підкреслив міністр.

Раніше в Держдепартаменті Сполучених Штатів Америки, в другу річницю анексії Росією півострова, виступили із заявою, що США як і раніше не визнає «референдум» 2014 року в Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини