Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Канада допоможе Україні повернути Крим

17 / 03 / 2016

Міністр закордонних справ Канади Стефан Діон заявив, що Канада буде підтримувати Україну в боротьбі за повернення Криму.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, Діон розраховує разом з міжнародними партнерами тиснути на Росію для повернення півострова до складу України.

«Канада разом з міжнародними партнерами підтримує Україну. Ми будемо продовжувати разом з партнерами тиснути на Росію, щоб змусити її дотримуватися міжнародних зобов’язань щодо поваги до прав людини і українського суверенітету, і територіальної цілісності», — сказав голова МЗС.

Також Стефан Діон заявив про масові порушення прав людини в Криму.

«Російська окупація і агресія призвели до порушень прав людини, в тому числі до незаконного захоплення власності, утисків і обмежень свободи слова і зібрань. Самопроголошена «влада» використовує силу і залякування, щоб створити атмосферу нетерпимості, коли жителі, які висловлюють погляди, що суперечать російським, стикаються з дискримінацією і переслідуванням», — підкреслив міністр.

Раніше в Держдепартаменті Сполучених Штатів Америки, в другу річницю анексії Росією півострова, виступили із заявою, що США як і раніше не визнає «референдум» 2014 року в Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини