Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кабмін виділив кошти кримськотатарському каналу ATR

22 / 04 / 2016

Кабінет міністрів України виділив кримськотатарському каналу ATR гроші, передбачені державним бюджетом для розселення та облаштування депортованих кримських татар. Відповідну постанову від 20 квітня, підписану прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, опубліковано на сайті уряду.

Кошти надаються «на оплату послуг супутникового зв’язку та частини заборгованості за такі послуги, яка утворилася з лютого 2014 р., оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об’єктів авторського права».

Також у документі зазначається, що у зв’язку з тимчасовою окупацією Криму питання інформаційного простору жителів півострова набули особливої актуальності.

«Провідну роль у цій сфері відіграє телеканал “АТR T”. Це фактично єдиний канал, який об’єктивно інформує про події в Україні і світі кримськотатарською мовою на окупованій території України і в міжнародному інформаційному просторі», – написано у постанові.

Як відомо, раніше в Україні була оголошена ініціатива #saveATR, покликана зібрати кошти для каналу. Телеканал ATR був змушений припинити своє мовлення в Криму з 1 квітня 2015 року у зв’язку з непродовження ліцензії на телемовлення.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини