Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кабмін планує погасити заборгованість кримськотатарського телеканалу ATR

10 / 03 / 2016

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству фінансів України, Міністерству інформаційної політики України та Міністерству соціальної політики України виділити 5 млн. грн. на оплату боргу кримськотатарського телеканалу ATR перед шведською компанією SES ASTRA AB (супутник Astra A4).  Про це він заявив в ході засідання Кабінету Міністрів 10 березня, повідомляє прес-служба Мінінформполітики.

«Я прошу Міністерство фінансів спільно з Міністерством інформаційної політики… щоб ми швидко погасили борг в 5 млн. гривень», – сказав прем’єр.

Прем’єр-міністр зазначив, що дане доручення стосується і Мінсоцполітики як розпорядника коштів державного бюджету на підтримку кримських татар.

За словами Міністра інформаційної політики Юрія Стеця, в ході переговорів зі шведською компанією SES ASTRA AB, якою телеканал заборгував близько 10 млн грн, була досягнута домовленість, що діяльність ATR не буде зупинена до вирішення питання із заборгованістю.

«Не дивлячись на те, що це комерційний телеканал, влада України повинна гарантувати і знайти кошти в бюджеті країни для того, щоб єдиний у світі кримськотатарський телеканал, який сповідує чесність і говорить про гідність кримськотатарського народу, не пропав з ефіру», – підкреслив Стець.

Нагадаємо, раніше виникла загроза припинення мовлення телеканалу ATR мовлення на Крим через недостачу мовлення на Крим через нестачу коштів на оплату супутника. Але Міністерство інформаційної політики України підтримало ATR і запропонувало погасити борг телеканалу ATR за рахунок бюджетних коштів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини