Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Кабір Мохаммеду дозволили пройти медичне обстеження

3 / 08 / 2017

Громадянину України афганського походження Кабіру Мохаммаду, якого заарештували в окупованому Криму, дозволили пройти медичне обстеження в лікарні.

Адвокат підсудного отримав позитивну відповідь з СІЗО №1 міста Сімферополя, де міститься Мохаммад. Зазначимо, що відповідь була отримана лише 3 серпня 2017 року, а заяву було відправлено 10 лютого 2017 року.

Кримська правозахисна група, з посиланням на дружину Кабіра Мохаммада повідомляє, що захисту її чоловіка вдалося домогтися дозволу провести медобстеження тільки після звернення до суду.

Нагадаємо, влітку минулого року житель Києва Мохаммад Кабір разом з родиною прямував до Криму. При перетині адмінкордону з окупованих півостровом його затримали російські прикордонники. Мохаммад вже більше 10 місяців утримується в СІЗО Сімферополя.

Влада Криму хоче екстрадувати його до Ірану, як нібито давно розшукуваного Інтерполом особливо небезпечного злочинця. Справа в тому, що ім’я та прізвище громадянина України частково співпали з розшукуваним іранською владою злочинцем. Тільки на підставі цього УФМС Криму розглядає питання екстрадиції Мохаммада в Іран. Там йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини