Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Іслямов розповів про формування кримського батальйону для здійснення блокади півострова

6 / 01 / 2016

Голова штабу Цивільної блокади Криму Ленур Іслямов заявив про перехід від чергування на блок-постах до формування кримського батальйону у складі Національної гвардії та Збройних сил України. Про це він сказав в інтерв’ю незалежному документальному проекту Анни Домбровської, передає видання «15 хвилин».

Іслямов зазначив, що учасники блокади тепер контролюватимуть адміністративний кордон Херсонської області і Криму разом з представниками силових структур України.

«Ми сформуємо зараз такі громадянські об’єднання, які разом будуть стояти на КПВВ (контрольний пункт в’їзду і виїзду – ред.) cкрізь на трьох постах (Чонгар, Чаплинка, Каланчак – ред.), разом з прикордонниками та митниками, це вже буде законодавчо. Спостережні пункти наших активістів будуть змінюватися кожні шість годин», – розповів Іслямов.

Він оцінив блокаду, яка розпочалася 20 вересня 2015, як успішну. Одним з результатів блокади координатор блокади назвав постанову Кабінету Міністрів України про припинення торгівлі з окупованим Кримом, прийняту 16 грудня.

«Ми спонукали, найголовніше, владу до певних законодавчих дій, ось ця постанова, яка зараз прийнята, вона 16 числа починає працювати, і ми вже спокійно з цього часу можемо займатися формуванням батальйону, формуванням наших тилових частин, вже у форматі Нацгвардії», – додав Іслямов.

За його словами, підрозділ буде готуватися для входу в Крим і очищати півострів від «сепараторів, які там засіли».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини