Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Інтерпол видалив інформацію про розшук Чубарова

11 / 11 / 2015

Українське бюро Інтерполу домоглося від міжнародного бюро видалення інформації про розшук лідера Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє «Дзеркало Тижня».

Раніше російський Інтерпол направив до міжнародного бюро інформацію про оголошення Чубарова в міжнародний розшук за заклики до «порушення територіальної цілісності Росії».

У відповідь українське бюро Інтерполу направило зі свого боку клопотання в Центральне бюро Інтерполу, пояснюючи позицію України стосовно цього питання. На підставі клопотання українського Інтерполу офіс з юридичних питань генерального секретаря Інтерполу видалив інформацію про розшук Чубарова, зазначивши, що запит російського бюро не відповідає вимогам статуту організації.

Раніше QirimInfo повідомляв, що «Київський районний суд» Сімферополя виніс рішення про заочний арешт Чубарова строком до двох місяців. Згодом «прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила, що голові Меджлісу зняли заборону на в’їзд до Криму, і запропонувала йому відвідати окупований півострів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини