Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Інтерпол видалив інформацію про розшук Чубарова

11 / 11 / 2015

Українське бюро Інтерполу домоглося від міжнародного бюро видалення інформації про розшук лідера Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє «Дзеркало Тижня».

Раніше російський Інтерпол направив до міжнародного бюро інформацію про оголошення Чубарова в міжнародний розшук за заклики до «порушення територіальної цілісності Росії».

У відповідь українське бюро Інтерполу направило зі свого боку клопотання в Центральне бюро Інтерполу, пояснюючи позицію України стосовно цього питання. На підставі клопотання українського Інтерполу офіс з юридичних питань генерального секретаря Інтерполу видалив інформацію про розшук Чубарова, зазначивши, що запит російського бюро не відповідає вимогам статуту організації.

Раніше QirimInfo повідомляв, що «Київський районний суд» Сімферополя виніс рішення про заочний арешт Чубарова строком до двох місяців. Згодом «прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила, що голові Меджлісу зняли заборону на в’їзд до Криму, і запропонувала йому відвідати окупований півострів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини