Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ільмі Умерову пред'являть оновлене обвинувачення

24 / 01 / 2017

У п’ятницю, 27 січня, заступнику голови Меджлісу Ільмі Умерову пред’являть оновлене обвинувачення. Про це QirimInfo повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«У п’ятницю перепред’являть обвинувачення Ільмі Умерову. Йому буде пред’явлено звинувачення в оновленій редакції. Я так припускаю, що в матеріали справи додадуть результати лінгвістичної екпертизи», – розповів Курбедінов.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київський районний суд Сімферополя відмовив адвокатам Ільмі Умерова в наданні копії висновку лінгвістичної експертизи по його кримінальній справі.

«Батька з адвокатами запросили знову до слідчого, там і буде пред’явлено обвинувачення в новій редакції. Припускаю, що мабуть, справа поповниться матеріалом «17-го телеканалу», про який згадували під час минулого візиту до слідчого», – розповіла дочка Ільмі Умерова Айше.

Як відомо, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова 16 грудня викликали на допит у ФСБ, де йому повідомили про проведення дослідчої перевірки за відеозаписом. Пізніше Умеров опублікував відео, через яке його викликали на допит у ФСБ Криму.

Нагадаємо, 12 травня екс-прокурор Криму Наталія Поклонська повідомила, що слідчі ФСБ порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу за статтею 280.1 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини