Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ільмі Умерова засудили до двох років колонії-поселення

27 / 09 / 2017

Сьогодні, 27 вересня, підконтрольний Росії Сімферопольський районний суд виніс вирок у справі Ільмі Умерова. Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу засудили до 2 років позбавлення волі в колонії поселенні і 2 років заборони на суспільну діяльність. Про це повідомляє адвокат Микола Полозов на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат прирівняв таке рішення суду до смертельного вироку, відзначаючи стан здоров’я Ільмі Умерова та медичне забезпечення ФСВП.

«Непропорційно жорстокий вирок обумовлений лише тим, що Ільмі Умеров кримський татарин. По всій видимості, в Кремлі є жорстка установка на репресії щодо громадян України в Криму саме цієї національності», – написав адвокат.

Микола Полозов додав, що існує небезпека, що російська влада вивезе Ільмі Умерова на материк для відбування покарання, щоб ускладнити до нього доступ рідних і адвокатів.

Нагадаємо, 21 березня, слідчий ФСБ Скрипка з прокуратури Республіки Крим вручив Умерову обвинувальний висновок у його справі. У документі йшлося про те, що матеріали кримінальної справи направляються до суду Бахчисарая.

12 травня 2016 року екс-прокурор Криму, нині депутат російської Держдуми Наталія Поклонська повідомила, що слідчі ФСБ порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу за статтею про екстремізм.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини