Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ІІ фестиваль «Ідеї для суспільства» відбудеться в Києві 6 жовтня на арт-платформі «Ізоляція»

3 / 10 / 2018

Надихаючі приклади суспільно корисних проектів зі всієї України та цікаві майстер-класи, люди, які втілюють розумні надихаючі ідеї, та просто тепла атмосфера — це все про фестиваль «Ідеї для суспільства».

Зареєструватися на захід можна тут. 

Активності розраховані на всіх, хто цікавиться соціальними проектами, соціальним бізнесом, волонтерством, громадською активністю, розробкою соціальних рішень, або ж шукає однодумців.

Посилання на захід у Facebook.

Перша частина заходу буде в форматі різноманітних активностей для дорослих та малечі. Тут активності проводитимуть внутрішньо переміщені особи з Криму чи сходу або представники суспільно корисних ініціатив, які зарекомендували себе як провідники позитивних змін. Ви можете в неформальній атмосфері з ними познайомитися.

Друга частина – лекторій та вільний мікрофон.

Про те, «Як запровадити інноваційні проекти в спільноті» розповість селищний голова смт Немішаєве Сергій Замідра. Сергій реалізовує надсучасні проекти в дусі кращих світових практик у своїй громаді. До прикладу, в Немішаєві його команда вже запровадила електронний квиток пільговикам (втілення коштувало 10 тис грн, заощадили 270 тис); зроблено автоматичне освітлення вулиць, в немішаєвському молодіжному парламенті створюють електронну базу населення, оптимізують роботу сільськогосподарського сектору з допомогою дронів та ін.

На учасників також чекає історія цікавого проекту «Добровольці-вогнеборці» – команди ентузіастів, що заохочують до формування добровільних пожежних команд на місцях, підвищують культуру безпеки серед населення, об’єднують громади навколо ідеї швидкого реагування на можливі небезпеки власними силами, не чекаючи сторонньої допомоги.

Фестиваль організовує ГО “КримSOS” за підтримки УВКБ ООН.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини