Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ідеї для суспільства

4 / 07 / 2016
Ми живемо в країні, в якій всі безперервно чекають змін. Ми звикли чекати. Звикли регулярно переобирати владу, очікуючи від кожної нової ключа до вирішення всіх проблем.

Але є в нашій країні люди, яким не по духу чекати змін від когось. Вони воліють самотужки змінювати на краще життя навколо себе.

Про таких людей розповідає проект «Ідеї для суспільства». Це серія публікацій, герої якої — люди, змушені виїхати зі своїх будинків на сході та в Криму. Переїхавши, вони не опустили руки, а прийняли виклик долі як можливість. Кожен з героїв взявся за втілення в життя ідеї, покликаної поліпшити життя у своєму регіоні. У процесі спільної реалізації суспільно корисних проектів між переселенцями і місцевими жителями народжується взаєморозуміння. І нехай ці проекти невеликі. Але вони роблять великий внесок у побудову розвиненого і об’єднаного cуспільства.

Реалізація кожного з проектів стала можлива зокрема завдяки програмі малих грантів Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців і громадської ініціативи «КримSOS».

 
1. Знайомтеся з першими героями — командою соціального проекту «Тримай баланс» — за посиланням.
 
2. Про історію створення в Києві культурного центру «Кримська родина», ставлення Росії до кримської історії та важливості збереження кримськотатарської культури читайте в другій історії спецпроекту КримSOS «Ідеї для суспільства».
 
3. Тетяна Руденко і Олена Павлишина — координатори громадської організації «Вільний вибір», що надає психологічну підтримку волонтерам, переселенцям, учасникам АТО та їхнім родинам. Чому саме психологічна підтримка, як працює центр і в чому його особливості, як проходять заняття і що таке посттравматичний синдром читайте в третьому інтерв’ю.
 
4. Сергій Шевченко втратив будинок у Донецьку і поїхав до Києва. Але завдяки цьому столиця набула в його особі унікального педагога, майстра і тренера зі східного єдиноборства Він Чун. Як Він Чун допомагає розвитку особистості і як з його допомогою можна реабілітувати дітей-переселенців, котрі пережили стрес, читайте в інтерв’ю з Сергієм Шевченко.
 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини