Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Хвороба прогресує»: політв'язню Рустему Мурасову не надають медичної допомоги в СІЗО і не видають ліків

20 / 09 / 2021

Фігурант «справи Хізб ут-Тахрір» Рустем Мурасов не отримує належної медичної допомоги в СІЗО-1 Сімферополя. Також йому не видають ліки, що були передані рідними.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Еміля Курбедінова.

За інформацією активістів, 49-річний Рустем Мурасов має тяжке хронічне захворювання. Він неодноразово звертався до адміністрації СІЗО по медичну допомогу. Після скарг його оглянув медик, який повідомив політв’язню, що необхідних ліків у СІЗО немає. Тому родичі передали йому медикаменти, але Мурасов їх досі не отримав.

«Належна медична допомога не надається, з кожним днем ​​біль посилюється, хвороба прогресує, що завдає йому моральних та фізичних страждань і практично є катуванням Мурасова в нелюдських умовах», — повідомляє Курбедінов.

У зв’язку з цією ситуацією, адвокат написав декілька скарг до різних служб окупаційної адміністрації Криму.

Нагадаємо, 17 серпня російські силовики після обшуків затримали в Криму імама Раїфа Февзієва, Джеббара Бекірова, Завура Абдуллаєва, Рустема Таїрова та Рустема Мурасова.

Їх заарештували за звинуваченням у причетності до забороненої в РФ і в Криму (але легальної в Україні) ісламської організації «Хізб ут-Тахрір» (ст 205. КК РФ).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини