Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Хаб для переселенців запрацював у Херсоні

4 / 12 / 2015

Хаб під назвою «Відкритий простір» об’єднав організації, які тривалий час надають допомогу переселенцям Херсонській області: благодійне товариство «Центр суспільних програм», молодіжні громадські організації «Фундація сприяння громадянської активності», «Норма Віта», благодійна організація «Інша».

Створення хаба стало можливим завдяки програмі малих грантів КримSOS за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні.

У хабі відвідувачі зможуть отримати юридичну, психологічну, соціальну та гуманітарну допомогу; організувати дозвілля та спілкування тощо. Для маленьких гостей в хабі облаштували дитячу кімнату. Малюки зможуть грати там, поки батьки будуть вирішувати свої питання у «Відкритому просторі».

Діти гостей хаба чекатимуть на своїх батьків у дитячій кімнаті

У майбутньому планується, що хаб стане центром консолідації зусиль громадськості та органів державної влади з надання комплексної допомоги внутрішньо переміщеним особам в Херсонській області. У такому «відкритому просторі» зможуть зустрічатися ініціативні групи, активісти та волонтери.

Хаб «Відкритий простір» знаходиться за адресою м Херсон, ул.Михайловича, 21. Його двері відкриті для відвідувачів і охочих допомогти з 10:00 до 19:00.

Червону стрічку на відкритті хаба перерізала Катерина Гаврилова, заступник начальника Головного управління ДСНС Херсонської області, майор служби цивільного захисту
 

Фото: www.khersonline.net

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини