Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Губернатор Севастополя не встигає освоїти виділені на розвиток міста гроші

30 / 10 / 2015

Мінекономіки Росії направило губернатору Севастополя Сергію Меняйло лист, в якому звинуватило його у зриві термінів подання пропозицій для зміни федерально-цільової програми з розвитку міста. Про це повідомляє «Новий Крим» з посиланням на газету «Комерсант».

У відомстві попросили губернатора виправити ситуацію та прийняти «вичерпні заходи у добовий термін». У свою чергу Меняйло заперечує наявність претензій з боку міністерства, а в уряді Севастополя припустили, що пропозиції регіону могли не дійти до центру через «технічну помилку».

Джерело газети наближене до керівництва повпредства Кримського федерального округу розповіло, що перша частина грошей на реалізацію програми була перерахована з Москви близько трьох тижнів тому. Сама програма має бути реалізована до 1 квітня 2016 року.

Нагадаємо, ще на початку жовтня міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв під час робочого візиту до Криму повідомив, що підготовка до виконання цільової програми проходить важко, «не все виходить», тому фінансування частини робіт, запланованих на 2015 рік, буде перенесено на наступний.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини