Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Губернатор Севастополя не встигає освоїти виділені на розвиток міста гроші

30 / 10 / 2015

Мінекономіки Росії направило губернатору Севастополя Сергію Меняйло лист, в якому звинуватило його у зриві термінів подання пропозицій для зміни федерально-цільової програми з розвитку міста. Про це повідомляє «Новий Крим» з посиланням на газету «Комерсант».

У відомстві попросили губернатора виправити ситуацію та прийняти «вичерпні заходи у добовий термін». У свою чергу Меняйло заперечує наявність претензій з боку міністерства, а в уряді Севастополя припустили, що пропозиції регіону могли не дійти до центру через «технічну помилку».

Джерело газети наближене до керівництва повпредства Кримського федерального округу розповіло, що перша частина грошей на реалізацію програми була перерахована з Москви близько трьох тижнів тому. Сама програма має бути реалізована до 1 квітня 2016 року.

Нагадаємо, ще на початку жовтня міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв під час робочого візиту до Криму повідомив, що підготовка до виконання цільової програми проходить важко, «не все виходить», тому фінансування частини робіт, запланованих на 2015 рік, буде перенесено на наступний.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини