Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Група з Севастополя спровокувала конфлікт 26 лютого, – свідок

17 / 05 / 2017

Вчора, 16 травня, в ході 114 судового засідання по «справі Чийгоза» були допитані два свідки захисту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Першим свідком захисту був допитаний Акієв Дилявер Зекерьяєвич.

На мітингу 26 лютого свідок Акієв бачив, як мінімум, одну сутичку, в якій брали участь 5-7 чоловік.

«Вона [сутичка] була короткочасною, спонтанною, люди, що стояли поруч розтягували в різні боки ти, що билися. Свідок не бачив, щоб застосовувався газ, не бачив, щоб мітингувальники використовували предмети для застосування насильства», – написав Полозов.

Другим свідком захисту був допитаний Едемов Руслан Вільданович.

Едемов дізнався про майбутній мітинг 25 лютого через сюжет телеканалу АТР. Він прибув до будівлі Верховної Ради АРК близько 11:30 26 лютого.

«Спочатку мітингувальники вели себе емоційно, але не агресивно, однак пізніше пройшов слух, що приїхала велика група підтримки «проросійських» мітингувальників з Севастополя, після чого ті стали поводитися агресивніше. Приблизно в той же самий час співробітники міліції покинули внутрішній двір і почалася тиснява», – розповів свідок.

Едемов бачив, як Ахтем Чийгоз заспокоював мітингувальників, на ряду з іншими членами Меджлісу.

«Залишаючи мітинг свідок бачив, як одному молодому кримському татарину хтось із «проросійських» мітингувальників кинув в голову якийсь предмет, розбивши обличчя в кров», – написав адвокат.

Наступне судове засідання відбудеться в середу 17 травня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини