Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Громадянське суспільство РФ однозначно підтримує Україну — політолог

2 / 03 / 2016

Політолог Олена Галкіна на прес-конференції в «Главкомі» 2 березня розповіла про підтримку України громадянським суспільством РФ, і обґрунтувала заяву партії «Яблуко» помилкою політтехнологів, що викликана страхом.

«У питанні Криму та України йде вододіл між прозахідною частиною суспільства і всіма іншими. Якщо партія починає викручуватися в цьому питанні, вона втрачає свій протестний електорат», — заявила вона.

Крім того, Галкіна вважає повернення Криму Україні єдиним шансом на зняття санкцій і повернення РФ на західний шлях розвитку.

«Це принципове питання вибору шляху. «Кримнаш» це шлях на ізоляцію, це шлях до Північної Кореї. Вирішення питання на користь міжнародного права це єдиний спосіб відкрити Росію назад і повернути її в міжнародне правове поле», — зазначила політолог.

За її словами, допомогти вирішенню «кримського питання» може і підтримка незалежної російської опозиції, незважаючи на нечисленність її прихильників. За оцінками Галкіної, опозицію підтримує близько 10% населення РФ.

«У Росії немає демократії, і те, що думає більшість її громадян ніяк не впливає на політичний вектор влади. Важливо, що думає меншість, що думає еліта і громадянське суспільство. Воно однозначно підтримує Україну, і консолідується на цьому, і було б правильно з боку України теж надавати підтримку», — зауважила політолог.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини