Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Гройсман, відкрий очі на проблеми переселенців!

18 / 07 / 2016

Громадські активісти презентують свій альтернативний звіт Уряду за 100 днів роботи у сфері внутрішньо переміщених осіб. Ймовірно, проблеми 1,8 млн громадян для членів Кабміну не досить великі, щоб їх помічати. Тому правозахисники подарують Гройсману окуляри і велику книгу, в якій зібрані 100 реальних історій і фотографій переселенців, які постраждали від негуманної та дискримінаційної політики держави.

У своєму звіті за 3-місячний період роботи Уряд серед досягнень вказав «розблокування соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, спрощення ведення обліку ВПО та удосконалення системи призначення та здійснення соціальних виплат». Натомість насправді великій кількості переселенців соціальні виплати досі не відновлені, місцеві управління соціального захисту не взмозі реалізувати нові «удосконалені» механізми призначення та здійснення соціальних виплат на практиці.

У рамках презентації виступлять автори звіту, правозахисники та експерти, а також переселенці, чиї історії увійшли в книгу.

Громадські організації також звернуться до Володимира Гройсмана з вимогою особистої зустрічі, оскільки Міністерство соціальної політики України відверто саботує доручення Прем’єр-міністра щодо погодження з громадськістю норм постанови №365 від 8 червня 2016 року, створюючи лише видимість взаємодії, в той час, як тисячі переселенців рішеннями міністрів позбавлені єдиного джерела доходу.

Акція і презентація альтернативного звіту відбудеться з 12:00 до 13:00 за адресою: вул.Грушевського 12/2, Київ

Контакт з організаторами: 066 270 17 13 (Катерина Жемчужникова), 093 841 76 46 (Анастасія Дрижак)

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини